Omzin heeft in de loop der jaren met verschillende organisaties samenwerking opgebouwd. Daarnaast zijn er readers en healers die na afronding van hun opleiding in een eigen praktijk werken.

Links en adressen vind je hieronder.

Links

Collega’s energiewerk – intuïtieve ontwikkeling
http://www.intuïtievetrainingen.nl
http://www.derivier.nl
http://www.splendid-life.nl
http://www.innerlijkecoach.nl

Klanktherapie
http://www.innersoundonline.com

Onderwijs en coaching
http://www.alicebekke-partners.nl
http://www.korthagen.nl

Medisch
http://www.artsenpraktijkmeijer.nl

Readers – healers
Alle genoemde personen verzorgen reading en healings, tenzij anders vermeld

Angelien Ribberink – Groothuis
Bornerbroeksestraat 33
7621 AD Borne
Tel: 0627367744
angelien@angelienribberink.nl
http://www.angelienribberink.nl
tevens coaching / kindercoaching

Renneke Timmerman
Geurdsweg 34
7554 PH Beckum (gemeente Hengelo)
074 3676487
tevens diverse werkvormen t.b.v. ontspanning

Johannah Tuin
Grotestraat 250
7622 GV Borne
Tel: 074-2668214
jjohannah@live.nl
http://www.levenswind.nl/

Marjolein Eriks
Joop Zoetemelkstraat 15
Oldenzaal
Tel: 0541-519128
info@praktijk-origanum.nl
http://www.praktijk-origanum.nl
tevens massage en natuurgeneeswijzen

Irene Sloet
Paul van Kempenstraat 33
7558 HB Hengelo
Tel: 074-2776859
i.sloet@home.nl
spirit of nature – wandelen

Marjan Antonissen
Uitterhoevestraat 10
7481 DH Haaksbergen
Tel: 053-2305400 / 0615395922
m.j.antonissen@home.nl
tevens NLP coach

Yolanda Damhuis
te Werve 7
7608 LD Almelo
Tel: 0649930268
ook bedrijfsreadings

Hanneke Nijland
Waterhoekweg 4a
7597 MA Saasveld
Tel: 0650833800
info@hannekenijland.nl

Marie-Claire van Maanen
Hassinkhofweg 2a
7588 PB Beuningen (ov)
Tel: 0647388789
readinghealing@hotmail.com
http://www.mcvanmaanen.nl
alleen healing

Anneke Visser
Keimpemahuis 19
7608 HV Almelo
Tel: 0546- 860533
avisser2@hetnet.nl
www.annekevisser.nl
tevens Hands on healing, TM healing, coaching, stress management/ burn- out begeleiding

Olga Richter
Vlier 47
7577 AP Oldenzaal
06-49424030
orrichter@yahoo.com
tevens Trance Medium Healing, Hands on Healing & Intuïtief Coaching

Colinda Overklift Vaupel Kleijn
Beugelhoek 23
7546 LG Enschede
Tel: 0644944103
c.overklift@gmail.com
tevens coaching, counseling en stemvorken

Marieke Breukers
De Peppelaar 16
7491 DK Delden
Tel: 0617008686
mailto:mbreukers@gmail.com
tevens craniosacraaltherapeut

Emilia Wennemers
Boinksweide 24
7478 DC Diepenheim
Tel: 0547 750361
emiliawennemers@gmail.com
http://emiliawennemers.nl

 

 

 

 

 

"Wel eens een steentje in het water gegooid? Als je de kern raakt ontstaat een beweging van binnen naar buiten."
Er is een verlangen de beweging telkens opnieuw aan te zetten. De omgeving kan niet anders dan reageren.